A cég értékesítéséről csütörtökön döntött a kuratórium, miután áttekintette a finanszírozási lehetőségeket. Idén 50 millió forintot ad a költségvetés.
A kiadó új tulajdonosa várhatóan a szerkesztőség tagjaiból most létrejövő Heti Válasz Alapítvány lesz. A kiadó értékének felbecsülése most folyik, mindenesetre a Nyugdíjasok a Polgári Jövőért Alapítvány már jelezte, egymillió forinttal segíti a hetilap továbbélését. Várhatóan szükség lesz az olvasók adományaira is.
