BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégis fizet a Sláger Rádió

Az ORTT és a Sláger Rádió között tegnap tartott egyeztetésen az adót üzemeltető amerikai tulajdonos mégis vállalta, hogy befizeti a műsorszolgáltatás még tavalyról esedékes 1,3 milliárd forintos díját - értesült a Népszabadság. A tanácskozáson nem jelent a lemondását tegnap bejelentő ORTT-elnök, Körmendy-Ékes Judit, helyette Ladvánszky György vezette a megbeszéléseket. A Sláger a fizetésért cserébe azt kérte, hogy az ORTT a médiatörvény lehetőségeit kihasználva 5 évvel hosszabbítsa meg az adóval a műsorszórási szerződést.

2002. december 3. kedd, 08:29

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet