BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ne legyen ön is milliomos!

Nem kapta meg Szabó Ferenc rokkantnyugdíjas azt a 10 millió forintot, amit az RTL Klub Legyen ön is milliomos! című játékán nyert - tudta meg a Blikk. Ennek oka, hogy a játékosokkal kötött szerződésben szerepel: ha nem adják le a felvételt, akkor nem fizetik ki nyereményét.

2002. november 7. csütörtök, 09:28

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Szabó Ferenc rokkantnyugdíjas a Legyen ön is milliomos! című kvízjáték egyik szerencsés nyertese. Számlája tízmillió forinttal lenne vastagabb, ha az RTL Klub fizetne neki. A játékosokkal azonban aláíratnak egy megállapodást, amely szerint, ha nem megy adásba a felvett műsor, a társaság nem köteles fizetni. Szabó úr mindennap a tévéújságot nézi, hátha másodszor is rámosolyog a szerencse, és levetítik a felvételt. Egyelőre azonban hiába reménykedik, a felvétel a polcon porosodik.
A Legyen ön is milliomos! úgy tűnik, a valóságshow áldozatává vált. A korábban napi rendszerességgel jelentkező játékot előbb péntek estére, aztán szombatra tették át, később pedig levették a napirendről. Kolosi Péter, az RTL Klub programigazgatója állítja: a vetélkedő végleges megszüntetése nem szerpel a tervei között.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet