Drajkó László, a társaság vezérigazgatója szerint cégük 145 ezres előfizetői táborával jelenleg az internet-szolgáltatók piacának 44 százalékát birtokolja. Véleménye szerint a csekély árkülönbségek következtében a dial-up megoldásnál a közeljövőben jóval gyorsabban terjednek majd a szélessávú-technológiák, különösen az ADSL illetve a kábeltévés csatlakozás.
Felméréseik szerint jelenleg 16 ezer fő használja ezen modernebb megoldásukat, ám számuk decemberre négyszeresére 60-70 ezer főre emelkedhet.
