BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Decemberre négyszeresére nő az ADSL vonalak száma?

Az Axelero számításai alapján - amennyiben a kormány igéretéhez híven támogatja majd az internet elterejesztését - a jelenlegi 1,38 millió főről 2005-re 2,2 millióra emelkedhet hazánkban a világhálót használók köre.

2002. október 14. hétfő, 12:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Drajkó László, a társaság vezérigazgatója szerint cégük 145 ezres előfizetői táborával jelenleg az internet-szolgáltatók piacának 44 százalékát birtokolja. Véleménye szerint a csekély árkülönbségek következtében a dial-up megoldásnál a közeljövőben jóval gyorsabban terjednek majd a szélessávú-technológiák, különösen az ADSL illetve a kábeltévés csatlakozás.

Felméréseik szerint jelenleg 16 ezer fő használja ezen modernebb megoldásukat, ám számuk decemberre négyszeresére 60-70 ezer főre emelkedhet.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet