Az eredeti, december 15-i átadást valószínűleg nem tudja majd tartani a kivitetelező, az avatás így várhatóan áttolódik jövő februárra vagy márciusra. A magyar kormány elsősorban a korábban kialkudott évi húsz napnál több ingyennapra törekszik majd a Bouygues-szel történő egyeztetéseken, a kötbért pedig csak akkor igénylik, ha nem sikerül a használatról megállapodásra jutni - jelentette ki Jánosi György sportminiszter.
