Két új vezetői pozíciót is létrehoztak a MÁV-nál: Udvari László a vasútreform kormányzati kapcsolatokért felelős miniszteri megbízott, Márkus Imre a vasútreform társadalmi kapcsolataiért felelős miniszteri biztos lett. Csillag István átadta a megbízó levelet az igazgatóság új tagjainak, Udvari Lászlónak, Mándoki Zoltánnak, Kugler Flóriánnak, Mihályi Péternek, Urbán Lajosnak, Aba Botondnak, Kocsis Péternek, Kocsis Imrének, Arató Andrásnak, Balázs Ágnesnek és Egri Istvánnak.
A felügyelőbizottság tagja lett Márkus Imre, Vadon László, Szántó János, Juhász Imre, Réz Gábor, Ágh Miklós, Horváth Lajos, Gazdag Imre. A MÁV központi üzemi tanácsa további négy tagot delegálhat az fb soraiba.
A beiktatási ceremóniát követően az igazgatóság és a felügyelő bizottság megtartotta ülését. Az igazgatóság elnökének Udvari Lászlót, a felügyelő bizottság elnökének Márkus Imrét választották.
