BUX 139905.64 0,2 %
OTP 45940 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vezetőváltás a Titász nyíregyházi erőművében

Tompa Ferenc felügyelő bizottsági tagsága július 10-én megszűnik, helyét a következő három évben Rubint Dezső foglalja el - adta hírül közleményében a Titász Rt. Tompa Ferenc július 10-étől három éven át az üresen maradt ügyvezetői tisztséget tölti be, miután Korcsog György eddigi ügyvezető lemondott.

2002. július 10. szerda, 14:26

Kummer Krisztián
Kummer Krisztián

Ez is érdekelhet