Tompa Ferenc felügyelő bizottsági tagsága július 10-én megszűnik, helyét a következő három évben Rubint Dezső foglalja el - adta hírül közleményében a Titász Rt. Tompa Ferenc július 10-étől három éven át az üresen maradt ügyvezetői tisztséget tölti be, miután Korcsog György eddigi ügyvezető lemondott.
2002. július 10. szerda, 14:26
