A Dédász igazgatóságának elnöke elmondta, a drasztikus nyereségcsökkenés oka döntően az árképzésben keresendő, ám a társaságnak az elmúlt évben mintegy 100 millió forintos kára keletkezett különböző hálózati rongálásokból és a vezetékcsapolásból. A tavalyi eredménye után részvényeseinek mindössze 3,7 százalékos osztalékot fizető cég 2001-ben még 10,4, idén viszont már csak 9,5 milliárd forintot költ fejlesztésre. Paluska a NAPI Online kérdésére elmondta: idén minimum a 2000. évhez hasonló eredményt várnak.
