Bernard Meunier ügyvezető igazgató szerint a magyarországi állateledel gyár kapacitása egyelőre kihasználatlan, az ott készült termékek forgalma csekély. Az üzem 2-3 éven belül várhatóan nem lesz nyereséges, ám az NH hosszú távra tervez, és később innen szeretne termékeivel betörni a régióbeli országok állateledel-piacaira. Meunier arról is nyilatkozott, hogy a vezetése alatt álló NH exkluzív megállapodást kötött a MOL-lal, miszerint annak valamennyi üzemanyagtöltő-állomásán a Nestlé instant kávé termékeivel ellátott kávéautomatákat helyeznek el. Jelenleg tárgyalások folynak arról, hogy a Mol szomszéd országokban meglévő benzinkútjainál is kialakítsanak a jövőben kávézó sarkokat. A NH ebben az évben 20 százalékkal magasabb árbevételre számít, ami nem tartalmazza a Nestlé csoport érdekeltségébe került Schöller termékeinek árbevételét. (A Schöller Budatej tavaly mintegy 10 milliárd forint árbevételt ért el). Az NH ebben az évben mintegy 1,5 milliárd forint értékű fejlesztést tervez, arányosan elosztva három gyára között.
