BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Idén több drágább termék eladásával számol a Xerox Magyarország

Tavaly csaknem 6,1 milliárd forint árbevételt ért el a Xerox Magyarország Kft. Ez a forgalom azonban nem tartalmazza azt a mintegy 750 millió forintot, amelyet hagyományos Xerox nyomtatók eladásával értek el magyarországi dealerek. Ez utóbbiak közvetlenül az anyacégtől vagy valamelyik leányvállalatától kapják a Xerox termékeket.

2002. február 21. csütörtök, 11:37

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Hristo Manov, a Xerox Magyarország ügyvezető igazgatója a NAPI Gazdaságnak elmondta, hogy az értékesítési rendszerben idén sem lesz változás, ám a jövőben is együttesen közlik a magyarországi Xerox-eladások értékét. Így a teljes tavalyi árbevétel 39 százalékos növekedést mutat, idén a múlt évihez képest az eladások 20 százalékos bővüléséevel számol a magyarországi Xerox. Tavaly a teljes árbevétel mintegy 6 százaléka származott közbeszerzési pályázaton való eredményes részvételből. Idén szállítóként az összesen 1,7 millió dollár értékű közbeszerzési keret mintegy 70 százalékos részesedését szeretné elérni a cég. Ebben az évben a szolgáltatások növekedéséből 50 százalékkal nagyobb arányú árbevétellel számol a társaság, valamint a nagyobb értékű és komplex teljesítményt nyújtó digitális fénymásolók eladásának növekedését várják.

Bubrik Gáspár
Bubrik Gáspár

Ez is érdekelhet