Hristo Manov, a Xerox Magyarország ügyvezető igazgatója a NAPI Gazdaságnak elmondta, hogy az értékesítési rendszerben idén sem lesz változás, ám a jövőben is együttesen közlik a magyarországi Xerox-eladások értékét. Így a teljes tavalyi árbevétel 39 százalékos növekedést mutat, idén a múlt évihez képest az eladások 20 százalékos bővüléséevel számol a magyarországi Xerox. Tavaly a teljes árbevétel mintegy 6 százaléka származott közbeszerzési pályázaton való eredményes részvételből. Idén szállítóként az összesen 1,7 millió dollár értékű közbeszerzési keret mintegy 70 százalékos részesedését szeretné elérni a cég. Ebben az évben a szolgáltatások növekedéséből 50 százalékkal nagyobb arányú árbevétellel számol a társaság, valamint a nagyobb értékű és komplex teljesítményt nyújtó digitális fénymásolók eladásának növekedését várják.
