Továbbra is több ezren szeretnének bejutni az Electro World áruházba, hogy olcsón háztartási és szórakoztató elektronikai terméket vásároljanak. Sebestyén Péter cégvezető a NAPI Online-nak elmondta, hogy áru továbbra is van elég, ám a limitált árucikkek mostanra már gyakorlatilag elfogytak. Budaörsön és az M1-M7 autópálya bevezető szakaszán az áruházba bejutni igyekvők autói miatt már reggel óta közlekedési káosz van.
2002. február 20. szerda, 13:03
