Időközben azonban a Hungexpo és a Haris olyan megállapodást kötött, hogy ez év október 2. és 6. között megrendezik az Autótechnika kiállítást, amelyben a Haris anyagilag is érdekelt, ám a kiállítást teljes egészében a Hungexpo rendezi meg. Ezzel azonban nem szűnt meg a két fél közötti peres eljárás, melynek következő tárgyalási fordulója ez év áprilisában lesz. Peckó Zoltán, a Hungexpo Rt. vezérigazgatója üzleti titokra hivatkozva nem árulta el, hogy mennyibe kerül az idei Autótechnika megrendezése, azt azonban megjegyezte, hogy lényegesen kevesebb kiadással jár, mintha a korábbi éveknek megfelelő feltételekkel - a Haris Kft.-vel együtt - rendezték volna meg.
