A Sláger Rádió megtámadta az Országos Rádió és Televízió Testület (ORTT) december 20-i döntését, amelyben a testület azonnali hatállyal felmondta a csatorna műsorszolgáltatási szerződését, mivel a rádió nem fizette be az esedékes koncessziós díjat. Ezt megelőzően a rádió választott bírósághoz fordult annak érdekében, hogy felülvizsgáltassa műsorszolgáltatási megállapodását. A jogi szakember szerint a rádió által kezdeményezett eljárásoktól függetlenül behajtható a koncessziós díj. Részletek a keddi NAPI Gazdaságban.
2002. január 21. hétfő, 23:59
