Orbán Viktor január 25-i zágrábi látogatásán várhatóan megállapodást írnak alá egy gabonasiló közös építéséről a fiumei (Rijeka) kikötőben, 12 évi magyar koncesszióval, amely további 20 évvel meghosszabbítható. A befektető a 51 százalékos magyar és 49 százalékos horvát részvétellel alakult Ganz Port Rijeka vegyesvállalat.
2002. január 18. péntek, 11:45
