A Magyar Villamos Művek (MVM) Rt. nyerte azt a pályázatot, melyet a város távhőellátási rendszerének korszerűsítésére írt ki a miskolci önkormányzat. A képviselő-testület tegnap este négy ajánlat, a Mol-kézben lévő Kunpetrol Kft. és az Energo-Holding Kft. konzorciuma, az MVM, a Sinergy Kft., valamint a Démász Rt.-Elmű Rt. csapata közül az MVM ajánlatát találta a legjobbnak. A helyhatóság így a villamos műveket bízza meg a város távhőellátó rendszereinek kapcsolt hő- és villamosenergia-termelő egységekkel való bővítésével, illetve annak üzemeltetésével.
2001. december 7. péntek, 11:49
