BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az MVM nyerte a miskolci távfűtési tendert

A Magyar Villamos Művek (MVM) Rt. nyerte azt a pályázatot, melyet a város távhőellátási rendszerének korszerűsítésére írt ki a miskolci önkormányzat. A képviselő-testület tegnap este négy ajánlat, a Mol-kézben lévő Kunpetrol Kft. és az Energo-Holding Kft. konzorciuma, az MVM, a Sinergy Kft., valamint a Démász Rt.-Elmű Rt. csapata közül az MVM ajánlatát találta a legjobbnak. A helyhatóság így a villamos műveket bízza meg a város távhőellátó rendszereinek kapcsolt hő- és villamosenergia-termelő egységekkel való bővítésével, illetve annak üzemeltetésével.

2001. december 7. péntek, 11:49

Horniák Balázs
Horniák Balázs

Ez is érdekelhet