BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Ócskavas lesz az ózdi hengerműből?

A miskolci székhelyű Észak-magyarországi Ingatlanforgalmazó Kft. megkezdte az előkészületeket az Ózdi Hengermű (OHM) Kft. termelőegységeinek, hengersorainak leszereléséhez, van olyan berendezés, amelyet már elszállított a helyszínről - tudta meg a NAPI Gazdaság. Tegnap a munkát leállították. Az OHM tulajdonosai, akik egyben a menedzsment tagjai, még egy utolsó kísérletet tesznek az üzem megmentésére. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.

2001. október 20. szombat, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet