Ócskavas lesz az ózdi hengerműből?
A miskolci székhelyű Észak-magyarországi Ingatlanforgalmazó Kft. megkezdte az előkészületeket az Ózdi Hengermű (OHM) Kft. termelőegységeinek, hengersorainak leszereléséhez, van olyan berendezés, amelyet már elszállított a helyszínről - tudta meg a NAPI Gazdaság. Tegnap a munkát leállították. Az OHM tulajdonosai, akik egyben a menedzsment tagjai, még egy utolsó kísérletet tesznek az üzem megmentésére. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
