A vállalat delegációját Méhes Sándor igazgatósági tag vezette. Vlahovic tájékoztatta a Mol Rt. képviselőit a szerbiai privatizációkról, a pályázatok kiírásának rendjéről, különös tekintettel az olaj és gázipari vállalatok magánosítására. A gazdasági minisztérium közleménye szerint a küldöttség kifejezésre juttatta, hogy a Mol Rt. érdekelt abban, hogy részt vegyen egyes nagyobb szerbiai vállalatok privatizációjában.
