BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Szerbiai privatizációs lehetőségek után érdeklődik a MOL Rt.

Aleksandar Vlahovic szerb gazdasági és privatizációs miniszter szerdán Belgrádban fogadta a magyar olajipari vállalat, a Mol Rt. küldöttségét, amely a szerbiai privatizációs lehetőségek iránt érdeklődött – derül ki az MTI jelentéséből.

2001. október 4. csütörtök, 09:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A vállalat delegációját Méhes Sándor igazgatósági tag vezette. Vlahovic tájékoztatta a Mol Rt. képviselőit a szerbiai privatizációkról, a pályázatok kiírásának rendjéről, különös tekintettel az olaj és gázipari vállalatok magánosítására. A gazdasági minisztérium közleménye szerint a küldöttség kifejezésre juttatta, hogy a Mol Rt. érdekelt abban, hogy részt vegyen egyes nagyobb szerbiai vállalatok privatizációjában.

Ábrahám Ambrus
Ábrahám Ambrus

Ez is érdekelhet