BUX 138441.23 0,59 %
OTP 44380 0,91 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kétmillió fölé emelkedett a Westel előfizetőnek száma

A Westel Rt. előfizetőinek száma meghaladta a kétmilliót - jelentette be a társaság. A GSM-szolgáltatás első évének végén, 1994-ben 57 ezer előfizetője volt a társaságnak, az 500 ezredik ügyfelet 1998-ban szerezte meg, és 2000 márciusában regisztrálta az egymilliomodik előfizetőt. A Pannon GSM a küzelmúltban tájékoztatott 1,5 milliomodik ügyfelének megszerzéséről, a harmadik GSM-szolgáltató, a Vodafone pedig 250 ezer aktív előfizetőről számolt be.

2001. június 13. szerda, 15:35

Diószegi József
Diószegi József

Ez is érdekelhet