A Westel Rt. előfizetőinek száma meghaladta a kétmilliót - jelentette be a társaság. A GSM-szolgáltatás első évének végén, 1994-ben 57 ezer előfizetője volt a társaságnak, az 500 ezredik ügyfelet 1998-ban szerezte meg, és 2000 márciusában regisztrálta az egymilliomodik előfizetőt. A Pannon GSM a küzelmúltban tájékoztatott 1,5 milliomodik ügyfelének megszerzéséről, a harmadik GSM-szolgáltató, a Vodafone pedig 250 ezer aktív előfizetőről számolt be.
2001. június 13. szerda, 15:35
