BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az energiapiaci liberalizáció nem jelent energiatőzsdét

A 2003-as piacnyitás után sem lesz energiatőzsde, csak szervezett (szabályozott) piac - közölte egyebek mellett Hegedűs Éva, a Gazdasági Minisztérium helyettes államtitkára a ma kezdődött kétnapos Energia 2001. konferencia megnyitóján. Lesznek piacvédő intézkedések is: például az, hogy az áramszolgáltatók kötelesek lesznek a teljes hazai fogyasztás legalább felét belföldről megvásárolni.

2001. június 12. kedd, 12:42

Regős Zsuzsa
Regős Zsuzsa

Ez is érdekelhet