A főváros telekpiacán az árnövekedés idén sem marad el, a vásárlók a gyakran irreálisan magas árak miatti múlt év végi kivárása miatt azonban korántsem drágulnak annyira, mint az elmúlt egy–másfél évben. Ugyanakkor a budai és a belső kerületek üres területeinek gyors fogyásával egyre több műszakilag elavult házas parcella kerül piacra, illetve a kereslet súlypontja is kezd áttolódni a külsőbb kerületek, valamint az agglomeráció felé. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. június 10. vasárnap, 06:59
