A Pannon GSM előfizetőinek száma elérte a 1,5 milliót - jelentette be a társaság. A cég ügyfélszáma két év alatt megháromszorozódott, 2001 első négy hónapjában 75 százalékkal több új előfizető csatlakozott az új szolgáltatóhoz, mint az előző év azonos időszakában. A Westel jelenleg 1,98 millió, a Vodafone pedig több mint 250 ezer ügyféllel rendelkezik, vagyis csaknem négymillió mobiltelefon-előfizető van Magyarországon, s ez az előrejelzések szerint az év végére ötmillióra nőhet.
2001. június 5. kedd, 15:08
