A Nokia és a Vodafone márkanév alatt szolgáltató V.R.A.M. Rt. 50 millió dollár értékű szerződést írt alá, amelyből a Vodafone továbbfejleszti hálózatát – jelentette ma be Vitai Attila, a VRAM vezérigazgatója. A két társaság között 1999-ben kötötték meg azt a 150 millió dollár értékű szerződést, amelyből megvalósult az eddigi 900 bázisállomás. A mostani szerződés révén év végére 1200-ra nő a Vodafone-bázisállomások száma.
2001. május 31. csütörtök, 11:35
