BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Először rendezi meg a Hungexpo az Automobil 2001. kiállítást

Az idén mintegy 5 milliárd forint árbevételt tervező Hungexpo Vásár és Reklám Rt. a tulajdonjog megvásárlása után immár sajátjaként rendezi meg október 17-21. között az Automobil-Budapesti Autószalon 2001. kiállítást. Petykó Zoltán, a Hungexpo vezérigazgatója a NAPI Gazdaságnak elmondta, hogy mintegy 500 millió forint árbevételt remélnek az autókiállítás megrendezéséből, ennek várható eredménye meghaladja a 10 százalékos árbevételarányos nyereséget. Ennél pontosabb nyereségmutatót nem kívánt megjelölni a vezérigazgató.

2001. május 31. csütörtök, 13:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az Automobil megrendezési jogát - mint ahogy azt lapunk tavaly már megírta - a Haris Kereskedőház, Kiállításszervező Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.-től vásárolta meg a Hungexpo, melynek vételárát a felek üzleti titoknak tartják. Haris Györgytől megtudtuk, hogy az autózás háttériparának szakkiállítására, az Autótechnikára elővételi joga van a Hungexpónak, ám ennek megvételéről egyelőre még nem született megállapodás. Kőrösvölgyi Tamás kiállítási igazgató elmondta még, hogy eddig 30,34 ezer négyzetméteres területet igényelt 162 kiállító, akik közül összesen 21,1 ezer négyzetméteren személyautókat gyártó, illetve értékesítő cégek mutatják be modelljeiket, valamint egyéb szolgáltatásaikat. Kőrösvölgyi tájékoztatása szerint néhány ezer négyzetméter bérbeadása képzelhető el a közeljövőben.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet