Megszakadtak és várhatóan nem is folytatódnak a tárgyalások a pécsi önkormányzat és a Fellbach Kereskedelmi és Szolgáltató Rt. tulajdonosai között a Fema bevásárlóközpont eladásáról, miután a felek nem tudtak megegyezni az árban. Ezek után a helyhatóság kénytelen lesz a város más részén megvalósítani a tervezett kulturális, kiállítási és konferencia-központját – közölte a NAPI Gazdasággal az önkormányzat egyik illetékese. A döntés az évek óta finanszírozási gondokkal küzdő Fellbach magyar tulajdonosi körét is meglepte, bár a cégnél már korábban is sok gondot okozott a hazai és a külföldi tulajdonosok közötti ellentét. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. április 1. vasárnap, 06:59
