BUX 138459.44 -0,74 %
OTP 44620 -0,67 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégsem adja el Pécsnek a Fema bevásárlóközpontot a Fellbach

Megszakadtak és várhatóan nem is folytatódnak a tárgyalások a pécsi önkormányzat és a Fellbach Kereskedelmi és Szolgáltató Rt. tulajdonosai között a Fema bevásárlóközpont eladásáról, miután a felek nem tudtak megegyezni az árban. Ezek után a helyhatóság kénytelen lesz a város más részén megvalósítani a tervezett kulturális, kiállítási és konferencia-központját – közölte a NAPI Gazdasággal az önkormányzat egyik illetékese. A döntés az évek óta finanszírozási gondokkal küzdő Fellbach magyar tulajdonosi körét is meglepte, bár a cégnél már korábban is sok gondot okozott a hazai és a külföldi tulajdonosok közötti ellentét. Részletek a holnapi Befektetőben.

2001. április 1. vasárnap, 06:59

Economx
Economx

Ez is érdekelhet