A Group Danone tegnap bejelentette kekszüzletágának több országot érintő, 2004-ig tartó átszervezését. A bejelentés nyomán sztrájk kezdődött a Danone francia gyáraiban. Magyarországon a győri kekszgyárat zárja be a csoport, ugyanakkor bővíti a termelést székesfehérvári üzemében. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 30. péntek, 06:59
