Pénzügyi helyzetének javítása érdekében a holland KPN Telecom megválik közép-kelet-európai érdekeltségeitől, miután adósságállománya elérte a 22 milliárd eurót. A hollandok tegnapi döntése „megrengeti" a magyar piacot is, hiszen a KPN a Pannon GSM Rt.-ben, a PanTel Rt.-ben és az EuroWeb Rt.-ben is tulajdonos. Vevőként több cég is szóba jöhet, főleg azok a társaságok, amelyeket nem érintett jelentősen az elmúlt időszak távközlési válsága. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. március 27. kedd, 06:59
