A gyáli önkormányzat az M5-ös autópálya építkezésekor keletkezett tó miatt perelte be az Állami Autópálya Rt.-t. Az alperes szerint a polgármesteri hivatal eljárása rosszhiszemű és az önkormányzati törvényre való hivatkozása jelen esetben megalapozatlan. A Fővárosi Bíróság hamarosan dönthet a perben. Részletek a holnapi Befektetőben.
2001. március 25. vasárnap, 07:59
