BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Zöldülőben Budapest féltávon

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,58 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön kora délutánig – írja az MTI.

2022. április 7. csütörtök, 14:36

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX 14.30 órakor 42 408,48 ponton állt, ami az előző, szerdai záróértékéhez képest 792,22 pontos, 1,90 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 790,64 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma fél háromig 17,3 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 38 forinttal, 1,38 százalékkal 2782 forintra erősödött, 1,2 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 305 forinttal, 2,85 százalékkal 11 005 forintra nőtt, forgalmuk 15,1 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 4,5 forinttal, 1,13 százalékkal 403 forintra emelkedett, forgalma 84,0 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 80 forinttal, 1,16 százalékkal 7000 forintra erősödött, a részvények forgalma 620,8 millió forintot ért el.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet