BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősen csökken a BUX

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 1,59 pontos nyitás után tovább csökkent szerdán kora délutánig. A BUX 14.30 órakor 42 885,05 ponton állt, ami az előző, keddi záró értékéhez képest 901,95 pontos, 2,06 százalékos csökkenés, a szerdai nyitásnál 900,36 ponttal alacsonyabb.

2022. április 6. szerda, 14:56

Fotó: Napi.hu / Lowescher Ábel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A részvénypiac forgalma fél háromig 14,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.

A Mol árfolyama 86 forinttal, 3,02 százalékkal 2764 forintra csökkent, 2,2 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 320 forinttal, 2,73 százalékkal 11 415 forintra esett, forgalmuk 11,2 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 5,0 forinttal, 1,26 százalékkal 403 forintra erősödött, forgalma 34,4 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,29 százalékkal 6990 forintra gyengült, a részvények forgalma 653,1 millió forintot ért el.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet