A részvénypiac forgalma fél háromig 14,4 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyama 86 forinttal, 3,02 százalékkal 2764 forintra csökkent, 2,2 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 320 forinttal, 2,73 százalékkal 11 415 forintra esett, forgalmuk 11,2 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 5,0 forinttal, 1,26 százalékkal 403 forintra erősödött, forgalma 34,4 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 20 forinttal, 0,29 százalékkal 6990 forintra gyengült, a részvények forgalma 653,1 millió forintot ért el.
