Kedden dél körül 44 264 ponton állt a BUX, ez lényegében stagnálást jelent a hétfői záráshoz képest.
A vezető papírok közül
- az OTP 0,9 százalékos, a Richter pedig 0,2 százalékos mínuszban volt.
- Ugyanakkor a Mol 0,1 százalékos, a Magyar Telekom pedig 2 százalékos többletet ért el.
A hétfői kereskedésben egyébként a BUX 0,7 százalékkal emelkedett. A Mol 2,89 százalékkal drágult, míg az OTP-részvények ára 0,32 százalékkal csökkent, a Magyar Telekom és a Richter pedig 1 és 0,7 százalékkal gyengült.
