A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények emelkedtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 12 forinttal, 0,50 százalékkal 2398 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 285 forinttal, 1,79 százalékkal 16 185 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 3,0 forinttal, 0,71 százalékkal 425,50 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 160 forinttal, 2,00 százalékkal 8150 forintra erősödött.
