BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Pozitív nyitás után emelkedett a BUX délelőtt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 1,49 pontos nyitás után emelkedett csütörtökön délelőtt. A BUX 11.30 órakor 48 183,22 ponton állt, ami a szerdai záróértékéhez képest 655,69 pontos, 1,38 százalékos emelkedés, a csütörtöki nyitásnál 654,20 ponttal magasabb - írja az MTI.

2021. július 29. csütörtök, 11:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A részvénypiac forgalma délelőtt 3,4 milliárd forint volt, a vezető részvények emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 12 forinttal, 0,50 százalékkal 2398 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 285 forinttal, 1,79 százalékkal 16 185 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 3,0 forinttal, 0,71 százalékkal 425,50 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 160 forinttal, 2,00 százalékkal 8150 forintra erősödött.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet