Szerdán délelőtt a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek inkább a veszteséges zóna felé tendáltak.
A londoni FTSE-100 0,2 százalékkal állt a keddi zárószint alatt. A DAX 0,4, a DAX 0,2 százalékkal erősödött. A milánói FTSE MIB 0,2, a madridi 0,1 százalékkal emelkedett. A Stoxx Europe 600 0,3 százalékkal állt a keddi záróérték felett.
