A vezető részvények vegyesen teljesítettek délelőtt, egyedül az OTP állt nyereségben, a bank papírjai ugyanis 0,6 százalékkal 14 200 forintra emelkedtek.
A Mol ezzel szemben 0,7 százalékkal 2562 forintra gyengült, a Magyar Telekom 0,2 százalékos esést követően 453 forintnál járt, míg a Richter szintén 0,2 százalékos esést követően 6530 forinton forgott.
Hétfő délelőtt bejelentették, hogy a Magyar Államkincstár régi számlázási rendszerét 4iG cserélheti le 3,5 milliárd forintért. A cég papírjai a BÉT-en 5,7 százalékkal emelkedtek és 615 forinton kereskedtek vele.
