A BUX 11.30 órakor 40 671,59 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 282,21 pontos, 0,70 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 291,39 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 6,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
A Mol 2 forinttal, 0,07 százalékkal 2984 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 270 forinttal, 2,19 százalékkal 12 600 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 5,50 forinttal, 1,29 százalékkal 421,50 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,20 százalékkal 4956 forintra mérséklődött.
