BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 1,48 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedett a BUX péntek délelőtt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 9,18 pontos nyitás után emelkedett pénteken délelőtt - írja az MTI.

2019. augusztus 9. péntek, 11:46

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 40 671,59 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 282,21 pontos, 0,70 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 291,39 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 6,5 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 2 forinttal, 0,07 százalékkal 2984 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 270 forinttal, 2,19 százalékkal 12 600 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 5,50 forinttal, 1,29 százalékkal 421,50 forintra csökkent.

A Richter-papírok árfolyama 10 forinttal, 0,20 százalékkal 4956 forintra mérséklődött.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet