BUX 139624.46 0,55 %
OTP 45970 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Telekom tartja a lelket Budapestben

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX eséssel indította a napot. A vezető részvények közül a Magyar Telekom erősödött, a többi gyengült.

2019. július 26. péntek, 10:06

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 0,5 százalékos mínuszban állt a kereskedés első óráját követően, így 41 164 pontnál állt az index.

A vezető részvények veszteségben álltak - a Magyar Telekom kivételével.

Az OTP 0,5 százalékos gyengülést követően 12 470 forintot ért.

A Mol 0,8 százalékkal állt a csütörtöki zárószintje alatt, részvényei 3062 forinton forogtak.

A Richter 0,2 százalékkal esett, 5140 forintnál álltak a papírok.

Egyedüliként a Magyar Telekom erősödött a vezető részvények közül, a papír 0,6 százalékos drágulást követően 435 forintot ért.

Szabó Zsuzsanna
Szabó Zsuzsanna

Ez is érdekelhet