A BUX 0,5 százalékos mínuszban állt a kereskedés első óráját követően, így 41 164 pontnál állt az index.
A vezető részvények veszteségben álltak - a Magyar Telekom kivételével.
Az OTP 0,5 százalékos gyengülést követően 12 470 forintot ért.
A Mol 0,8 százalékkal állt a csütörtöki zárószintje alatt, részvényei 3062 forinton forogtak.
A Richter 0,2 százalékkal esett, 5140 forintnál álltak a papírok.
Egyedüliként a Magyar Telekom erősödött a vezető részvények közül, a papír 0,6 százalékos drágulást követően 435 forintot ért.
