A BUX 11.30 órakor 41 475,79 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 193,33 pontos, 0,47 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 161,92 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 2,6 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a csütörtöki záráshoz képest.
A Mol 50 forinttal, 1,65 százalékkal 3080 forintra erősödött.
Az OTP-részvények ára 60 forinttal, 0,47 százalékkal 12 710 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal 435 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 30 forinttal, 0,59 százalékkal 5050 forintra esett.
