BUX 140402.29 0,56 %
OTP 45960 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Emelkedett a BUX péntek délelőtt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 31,41 pontos nyitás után emelkedett pénteken délelőtt - írja az MTI.

2019. július 19. péntek, 11:38

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 41 475,79 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 193,33 pontos, 0,47 százalékos emelkedés, a pénteki nyitásnál 161,92 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 2,6 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek a csütörtöki záráshoz képest.

A Mol 50 forinttal, 1,65 százalékkal 3080 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 60 forinttal, 0,47 százalékkal 12 710 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,23 százalékkal 435 forintra csökkent.

A Richter-papírok árfolyama 30 forinttal, 0,59 százalékkal 5050 forintra esett.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet