Bár eséssel indította a BÉT részvényindexe a napot, a BUX délelőtt 10 órakor már 40 091 pontnál járt, ami 0,1 százalékos nyereséget jelent.
A vezető részvények közül egyedül az OTP állt veszteségben, azaz 11 440 forinton forogtak a részvényei, ami 0,3 százalékkal jelent gyengébb szintet a keddi zárószintnél.
A Mol 0,6 százalékot emelkedett, részvényei 3090 forintnál jártak, a Richter papírjai 0,7 százalékos erősödést követően 5180 forintot értek, a Magyar Telekom részvényei pedig 0,5 százalékkal álltak a keddi zárószint felett, 419 forintnál.
