BUX 138166.22 -0,95 %
OTP 44350 -1,27 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapest erősödik

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 3,06 pontos nyitás után emelkedett kedden délelőtt.

2019. június 11. kedd, 11:58

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX fél 12-kor 41 446,43 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 286,86 pontos, 0,70 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 283,80 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 3,1 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével emelkedtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 8 forinttal, 0,24 százalékkal 3294 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 180 forinttal, 1,44 százalékkal 12 660 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama nem változott 412,50 forintot ért.

A Richter-papírok árfolyama 25 forinttal, 0,49 százalékkal 5125 forintra emelkedett - írta az MTI.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet