BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapest nyerésben

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a mínusz 2,43 pontos nyitás után emelkedett szerdán délelőtt.

2018. július 25. szerda, 12:07

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX fél 12-kor 35 139,48 ponton állt, ami a keddi záró értékéhez képest 89,77 pontos, 0,26 százalékos emelkedés, a szerdai nyitásnál 92,20 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 0,6 milliárd forint volt, a vezető részvények erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 6 forinttal, 0,22 százalékkal 2686 forintra erősödött.

Az OTP-részvények ára 40 forinttal, 0,40 százalékkal 10 040 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,25 százalékkal 402 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 14 forinttal, 0,29 százalékkal 4824 forintra növelte értékét - írta az MTI.

A fotó forrása: Napi.hu/Szabó Dániel.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet