BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jól végződött a nap Ázsiában

Emelkedéssel zártak a vezető ázsiai tőzsdék kedden, és a még nyitva tartó térségbeli börzék is mind pluszban álltak.

2017. november 21. kedd, 07:40

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kedden Tokióban a Nikkei225 mutató 0,73 százalék emelkedéssel, 22 425 ponton fejezte be a napot. A tajpeji tőzsde indexe 1,08 százalékkal erősödött, az ausztrál börze irányadó mutatója pedig 0,37 százalékkal nőtt.

A tokiói tőzsdezáráskor még folyt a kereskedés néhány tőkepiacon a térségben, Sanghaj 0,70 százalékos, Hongkong 1,2 százalékos, Szöul pedig 0,10 százalékos növekedést jelzett a hétfői záróértékhez képest - írja az MTI. (Hétfőn az amerikai tőzsdék is erősödni tudtak.)

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet