BUX 139119.18 -0,27 %
OTP 44970 0,11 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lefelé indult a forint

Gyengült a forint csütörtökre virradóra a nemzetközi deviza kereskedelemben.

2017. szeptember 21. csütörtök, 08:12

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A dollár főbb devizákkal szemben a Fed által jelzett kamatemelésnek köszönhetően elért nyereségével párhuzamosan a forint is nagyot gyengült az amerikai devizával szemben. Miközben az eurót szerda este hét órakor 1,2004 dolláron jegyezték, addig csütörtök reggel nyolc órára jegyzése már 1,1875 dollárra csökkent - írja az MTI.

A dollárt szerda este 257,01 forinton, csütörtök reggel pedig 260,06 forinton jegyezték.

Az euró jegyzése a szerda esti 308,49 forintról 309,04 forintra, a svájci franké pedig 267,35 forintról 267,66 forintra emelkedett.

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet