A Mol 260 forinttal, 1,23 százalékkal 21 350 forintra erősödött, 8,1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 124 forinttal, 1,52 százalékkal 8265 forintra nőtt, forgalmuk 6,1 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama nem változott, 487 forintot ért záráskor, forgalma 502,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 14 forinttal, 0,20 százalékkal 6871 forintra csökkent, a részvények forgalma 1,8 milliárd forintot ért el.
A részvénypiac forgalma 16,6 milliárd forint volt, a vezető részvények vegyesen teljesítettek az előző napi záráshoz képest.
Alacsony forgalmú, lényegi elmozdulás nélküli nap volt a magyar tőzsdén. A BUX pluszban fejezte be a kereskedést, a két \"húzópapír\" az OTP és a Mol volt - mondta Stefán Krisztián, a Raiffeisen Bank részvénykereskedője az M1-en. A nemzetközi részvénypiacok a vasárnapi francia elnökválasztásra figyelnek, az elmúlt napokat a kockázatkerülés jellemezte.
