A BUX 14.30 órakor 32 412,14 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez és a keddi nyitáshoz képest egyaránt 0,64 százalékos csökkenés.
A részvénypiac forgalma fél háromig 3,9 milliárd forint volt, a vezető részvények gyengültek a csütörtöki záráshoz képest.
A Mol árfolyama 1,18 százalékkal 20 850 forintra csökkent, 1 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 0,48 százalékkal 8040 forintra esett, forgalmuk 1,4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom 1,22 százalékkal 487 forintra gyengült, forgalma 244,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 0,03 százalékkal 6853 forintra csökkent, forgalmuk 1,1 milliárd forintot ért el.
