A hazai részvényindex nap közben emelkedett, pluszban járt, a vezető részvények erősödtek, de a délutáni órákban az OTP-részvények esni kezdtek, és a bankpapír végül mínuszban zárt. Ez visszahúzta a BUX-ot, de az index így is pluszban fejezte be a kereskedést - írta az MTI.
A Mol 300 forinttal, 1,52 százalékkal 20 100 forintra erősödött, 5,8 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 68 forinttal, 0,84 százalékkal 8025 forintra csökkent, forgalmuk 6,4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,04 százalékkal 485 forintra nőtt, forgalma 340,8 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 66 forinttal, 1,00 százalékkal 6636 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,6 milliárd forintot ért el.
