BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nem ment jól az OTP-nek

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 0,49 százalékos emelkedéssel, 31 788,40 ponton zárt hétfőn. A részvénypiac forgalma 14,2 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

2017. április 3. hétfő, 19:02

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hazai részvényindex nap közben emelkedett, pluszban járt, a vezető részvények erősödtek, de a délutáni órákban az OTP-részvények esni kezdtek, és a bankpapír végül mínuszban zárt. Ez visszahúzta a BUX-ot, de az index így is pluszban fejezte be a kereskedést - írta az MTI.

A Mol 300 forinttal, 1,52 százalékkal 20 100 forintra erősödött, 5,8 milliárd forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára 68 forinttal, 0,84 százalékkal 8025 forintra csökkent, forgalmuk 6,4 milliárd forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 5 forinttal, 1,04 százalékkal 485 forintra nőtt, forgalma 340,8 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 66 forinttal, 1,00 százalékkal 6636 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,6 milliárd forintot ért el.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet