A BUX 11.30 órakor 33 739,85 ponton állt, ami a csütörtöki záró értékéhez képest 5,17 pontos, 0,02 százalékos csökkenés, a pénteki nyitásnál 36,73 ponttal magasabb. A részvénypiac forgalma délelőtt 1,8 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével gyengültek az előző napi záráshoz képest.
A Mol árfolyama 180 forinttal, 0,86 százalékkal 20 820 forintra csökkent. Az OTP-részvények ára 66 forinttal, 0,73 százalékkal 9145 forintra erősödött.
A Magyar Telekom árfolyama 3 forinttal, 0,57 százalékkal 522 forintra esett. A Richter-papírok árfolyama 3 forinttal, 0,05 százalékkal 6597 forintra gyengült.
