A részvénypiac forgalma délelőtt 2,3 milliárd forint volt, a vezető részvények a Magyar Telekom kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest. A Mol 80 forinttal, 0,39 százalékkal 20 530 forintra erősödött - írja az MTI.
Az OTP-részvények ára 58 forinttal, 0,65 százalékkal 8959 forintra nőtt. A Magyar Telekom árfolyama 1 forinttal, 0,19 százalékkal 518 forintra csökkent.
A Richter-papírok árfolyama 60 forinttal, 0,94 százalékkal 6440 forintra emelkedett.
