Wéber Tamás, az MKB Bank portfóliókezelője az M1-en elmondta: a magyar részvénypiacon nem voltak nagyon jelentős elmozdulások, enyhe, pozitív hangulat uralkodott. Eseménytelenség jellemezte a devizapiacot is, a forint 309,10 körül nyitott az euróhoz képest, délutánra az árfolyam 309,20-ra változott.
A Mol árffolyama 0,05 százalékkal 20 210 forintra erősödött, 1,5 milliárd forintos forgalomban.
Az OTP-részvények ára 0,45 százalékkal 8840 forintra nőtt, forgalmuk 4 milliárd forintot tett ki.
A Magyar Telekom 0,97 százalékkal 512 forintra gyengült, forgalma 309,3 millió forint volt.
A Richter-papírok árfolyama 0,38 százalékkal 6273 forintra emelkedett, forgalmuk 1,6 milliárd forintot ért el.
