BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödik Budapest

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe a plusz 36,86 pontos nyitás után emelkedett pénteken kora délutánig - adta hírül az MTI.

2017. február 3. péntek, 15:22

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX 15.15 órakor 32 781,1 ponton állt, ami a legutóbbi, csütörtöki záró értékéhez képest  0,68 százalékos emelkedés.

A részvénypiac forgalma fél háromig 3,5 milliárd forint volt, a vezető részvények az OTP kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol 1,37 százalékkal 20 275 forintra erősödött, 430,5 millió forintos forgalomban.

Az OTP-részvények ára  0,28 százalékkal 8840 forintra csökkent, forgalmuk 594,2 millió forintot tett ki.

A Magyar Telekom árfolyama 0,3 százalékkal nőtt, forgalma 534,9 millió forint volt.

A Richter-papírok árfolyama 1,54 százalékkal 6408 forintra emelkedett, a részvények forgalma 1,9 milliárd forintot ért el.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet