BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Jó napja van a Molnak

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe változatlan nyitás után emelkedett. Kedden délután fél 2-ig a részvénypiac forgalma 1,5 milliárd forint volt, a vezető részvények a Richter kivételével erősödtek a pénteki záráshoz képest.

2016. december 27. kedd, 13:34

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A BUX fél 2 előtt nem sokkal 31 902 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 0,83 százalékos emelkedés. A részvénypiac forgalma délelőtt 1,5 milliárd forintot tett ki.

A Mol 2,51 százalékkal 20 605 forintra erősödött.

Az OTP-részvények árfolyama 0,17 százalékkal 8384 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 0,6 százalékkal 499 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 0,05százalékkal 6141 forintra gyengült.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet