A BUX fél 2 előtt nem sokkal 31 902 ponton állt, ami a legutóbbi, pénteki záró értékéhez képest 0,83 százalékos emelkedés. A részvénypiac forgalma délelőtt 1,5 milliárd forintot tett ki.
A Mol 2,51 százalékkal 20 605 forintra erősödött.
Az OTP-részvények árfolyama 0,17 százalékkal 8384 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 0,6 százalékkal 499 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 0,05százalékkal 6141 forintra gyengült.
